Іслам, пацифізм і мілітаризм. Коранічна перспектива війни та миру / Цикл лекцій IIIT для країн СНД / 19.04.2022 / Михайло Якубович / Науковий співробітник Фрайбурзького університету (Німеччина)

Під час лекції Михайло Якубович підніме такі питання:

– Коран про війну та мир. Чи можна вважати концепт джігаду «священною війною»?
– Мілітаризм і пацифізм – «штучні» конструкти чи «справжні» коранічні цінності?
– Коран політичний, Коран аполітичний: як сучасна мусульманська екзегетика стала заручником ідеолгічних трендів.

Про лектора:

Михайло ЯКУБОВИЧ (PhD) – науковий співробітник Фрайбурзького університету (Німеччина), перекладач смислів Корану, спеціаліст з інтелектуальної історії ісламу в країнах Центральної та Східної Європи, дослідник ханафітських рукописів ранньомодерного періоду.

Доктор Михайло Якубович стажувався у Центрі короля Фахда з видання Корану (Саудівська Аравія), Інституті перспективних досліджень (США), Центрі вивчення Східної Європи та Вільному університеті Берліна (Німеччина), Центральноєвропейському університеті (Угорщина) та інших. Автор книг «Філософська думка Кримського ханства», «Іслам в Україні», «Ібн Сіна. Книга порятунку» та цілого ряду статей у галузі кораністики, історії ісламу та ісламської філософії. Член Міжнародної асоціації коранічних досліджень (IQSA).

Серія лекцій IIIT для країн СНД – це серія лекцій для учасників із країн СНД з науковцями з усього світу з актуальних питань та проблем ісламознавства, організована Міжнародним Інститутом Ісламської Думки (IIIT) та Інститутом Інтеграції Знань (IKI).

Більше інформації про різні лекції та спікери ви можете отримати на нашій сторінці:

https://www.facebook.com/IIIT.lectures.series

Корисні посилання Інституту інтеграції знань (IKI Academy):

Для запису на пост-дипломний сертифікат за спеціалізацією «Ісламська думка та інтеграція знань» ви можете надіслати вашу заявку на e-mail:

[email protected]

Розділ «Бібліотека» сайту IKI Academy з доступом до читання до багатьох книг:

https://ikiacademy.org/library/all